YH-utbildningar
Chas Upskill

YH-utbildningar

Chas Upskill

Kontakta oss

Är du intresserad av att komma i kontakt med oss på Chas Academy, va kul! Här nedan hittar du våra kontaktuppgifter samt vägbeskrivning till våra lokaler.

Kom i kontakt med oss på Chas Academy

Är du intresserad av att söka en utbildning hos oss eller kanske du redan pluggar på Chas men har lite frågor? Eller är du ett företag som tycker att vi låter lite intressanta och vill testa på att ta emot en LIA? Oavsett vad du vill kontakta oss för så tycker vi att det är väldigt trevligt med både samtal och mejl, så tveka inte att höra av dig till oss. Om du är osäker på vem du ska kontakta? Slå en pling till oss på numret här nedan så ska vi hjälpa dig vidare!

E-POST:
info@chasacademy.se

TELEFON:
+46 0103001212

VÅRA MEDARBETARE

Vill du komma i kontakt med oss? Här hittar du alla kontaktuppgifter till våra medarbetare.

Madeleine Forssman

Kursansvarig

E-post:
madeleine.forssman@chasacademy.se 

Telefonnummer: 
0735120687

Ellinor Olsson

Affärsutvecklingschef

E-post: 
ellinor.olsson@chasacademy.se 

Telefonnummer: 
+46 709129850

Pamodou Touray

Affärsutvecklare

E-post: 
pamodou.touray@chasacademy.se 

Erika Solfeldt

Affärsutvecklare

E-post: 
erika.solfeldt@chasacademy.se

Telefonnummer: 
+46 708676858

Minea Osmancevic

Antagningskoordinator

E-post: 
minea.osmancevic@chasacademy.se 

Telefon:
+46733490831

Sofia Jönsson

Antagning- och marknadsansvarig

E-post: 
sofia.jonsson@chasacademy.se 

Telefonnummer: 
+46 735056910

Alexander Ekberg

Programansvarig 
DevOps Engineer
Fullstackutvecklare .NET
Fullstack Webbutvecklare 

E-post: 
alexander.ekberg@chasacademy.se 

Telefonnummer: 
+46 735013304

Karin Johannisson

Karriär- och studiesamordnare 

E-post:
karin.johannisson@chasacademy.se 

Telefonnummer:
+46 763159241

Torsten Lemon

Programansvarig 
Fullstackutvecklare JavaScript 
Systemutvecklare C/C++

E-post: 
torsten.lemon@chasacademy.se 

Telefonnummer: 
+46 735159924

Stina Granath

Karriär - och studiesamordnare 

E-post: 
stina.granath@chasacademy.se 

Telefonnummer: 
+46 735254142

Thomas Björk

Programansvarig 
UX-designer med kravkompetens 
UX/UI-designer med frontendkompetens 
Frontendutvecklare för mobil och webb 

E-post:
thomas.bjork@chasacademy.se 

Nehal Fouad

Karriär- och studiesamordnare 

E-post:
nehal.fouad@chasacademy.se 

Telefonnummer: 
+46 709107837

Anders Wikström

VD 

E-post: 
anders.wikstrom@chasacademy.se 

Telefonnummer: 
+46 702901538

Nora Voss

Programansvarig 

Föräldraledig 

Studerandekåren

E-post:
karen@chasacademy.se 

https://chasacademy.notion.site/Chas-Studentk-r-19716f1568134311862480eec6db7697

JOBBA HOS OSS

Jobba hos oss

Vårt team, bestående av engagerade medarbetare och begåvade studenter, arbetar snabbt och tar ansvar, med en prestigelös och samarbetsvillig anda. Vi prioriterar både personlig och professionell utveckling, och tror på att ha kul på jobbet och balans i livet. Om du söker en dynamisk miljö med fokus på toppklassiga IT-utbildningar, är Chas Academy rätt plats för dig och då kan någon av våra lediga tjänster vara något för dig?

Kontaktformulär

Vill du snabbt komma i kontakt med oss, men inte vet exakt vem du ska vända dig till? Fyll då i vårt kontaktformulär så återkommer vi så snart vi kan!

Vilka program är du intresserad av?

Något gick tyvärr snett. Försök gärna igen!

Din intresseanmälan har skickats!

Stort tack för ditt meddelande! Vi återkommer så snart som möjligt.

Footer background
Vill du jobba inom världens bästa bransch?

Hem

YH-Program

Om oss

Så ansöker du

Kontakt

Aktuellt

Integritetspolicy

Jobba hos oss

Kontakta oss:

Mail

info@chasacademy.se

Adress

Arenavägen 61

121 77 Johanneshov

FÖLJ OSS

Logo for FacebookLogo for InstagramLogo for Youtube

UPPHOVSRÄTT © 2023 CHAS ACADEMY | ALLA RÄTTIGHETER FÖRBEHÅLLNA | CHAS ACADEMY AV CHAS | ORG.NR: 556817-8155